Візок косметолога металева Профі чорна
- 3 металеві полички і бічні опори
- пофарбована чорною полімерною фарбою стійкою до подряпин
- металеві колеса
| Характеристика | |
| Висота | 73 см |
| Ширина | 49,5 см |
| Глибина | 39,5 см |
| Висота між полицями | 31 см |
Транспортувальні параметри 27*5*73 см, 50*40*20 см, 2 місця.
Об'ємна вага з упаковкою 20 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴








