Витяжка мобільна для кератину та ботоксу Keratin Plus
16 000 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 06 квітня 2026- +380 (93) 977-08-93Viber
Професійна потужна мобільна витяжка для кератину та ботоксу Keratin Plus.
Витяжка для кератину та ботоксу Keratin Plus - це професійна, потужна та ефективна витяжка, обладнана вугільним фільтром з високими поглинаючими властивостями, використовується перукарями та візажистами для нейтралізації небажаних шкідливих випарів від кератину та ботоксу, допоможе зберегти ваше здоров'я, полегшить вам роботу та вбереже від алергії.
- Тумба білого кольору встановлена на маневрові колеса, завдяки цьому витяжку можна легко переміщати та встановлювати в потрібному місці.
- Пари поглинаються й очищаються вугільним фільтром встановленим у тумбі. Чищення та заміна фільтра здійснюється за потреби.
- Досить широкий купол білого кольору для швидкого та ефективного захоплення випарів.
У комплектацію мобільної витяжки Keratin Plus для кератину та ботоксу входить:
-
Фільтр вугільний (очищає повітря від шкідливих випарів та хімії) вистачає на 3-4 місяця.
-
Світлодіодна підсвітка (можна увімкнути та вимкнути за потреби).
-
Розетка.
-
Двигун потужністю: 194 Вт.
-
Потужність втягування повітря: 1310 м3ч.
-
Розміри тумби: 380х380х510 мм.
-
Довжина труби у випрямленому стані: 2 метри.
-
Діаметр купола: 300 мм.
-
Колір купола: білий.
Розміри упакування:
-
Дві коробки: 40*40*51 см. и 140*75*38 см.
- Вага: 26 кг.
Відео роботи витяжки:
*Уточнюйте умови замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 51 см |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 194 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BVC |
| Тип витяжки | Мобільний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 16 000 ₴












