Ультразвуковий скрабер для обличчя MEDICA+ VibroScin 5.0 (Японія)
1 499 ₴
990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 50122
- +380 (93) 977-08-93Viber
ОПИС
Сучасний ультразвуковий скрабер ,ля лица VibroScin 5.0 створений для підтримання краси та здоров'я шкіри. Прилад працює через вплив високочастотної ультразвукової вібрації — дає можливість провести якісне чищення та догляд за обличчям у домашніх умовах.
Ультразвуковий скрабер допомагає сироваткам та іншим косметологічним засобам для догляду глибоко проникнути у Ваші пори для максимальної абсорбції та ефекту.
За допомогою високої частоти ультразвукових хвиль відбувається глибоке очищення, проникнення та живлення шкіри. Ультразвук підвищує температуру шкіри в зоні впливу на 1-2 градуси, викликаючи прискорення обмінних процесів:
- Є шкіра
- Пришвидшується кровообіг
- Посилюється лимфодренаж
- Запускається утворення нових молекул колагену
- Серотоніну та інших активних речовин
- Відлущується стара шкіра
Показання до застосування:
- Груба, ороговіла шкіра
- Пігментні плями, веснянки, нерівний колір обличчя
- Блиск на обличчі
- Наявність шрамів, рубців постакне
- Величезна кількість чорних цяток
- Відповідна для будь-якого типу шкіри
- Зморшки
Три режими роботи:
- Ліфтинг
- Зволоження
- Очищення

Ультразвукові хвилі сприяють найкращого кровообігу у верхніх шарах епідермісу, виводить шлаки, які збираються глибоко в порах, видаляються мертві клітини надійнішої частини шкіри. Використання ультразвуку дає змогу глибоко вбиратися косметичним засобам (сироватки) для догляду за шкірою. Сприяє покращенню стану здоров'я та кольору шкіри.
Комплект постачання:
- Скрабер ультразвуковий
- Зарядний кабель
- Керівництво користувача ( Англійського та на Російському)
- Гарантійний талон
- Транспортувальне паковання

Технічні характеристики:
- Тип – Прилад для пілінгу
- Сфера застосування: Очі, Обличчя, Руки, Тіло, Вуха
- Тип прибора – Косметичне приладдя
- Цвет изделия – Білий
- Вага в пакованні – 0.3 кг
- Сфера використання – Побутовий
- Потужність: 3 Вт
- Габарити приладу (ВхШхГ) – 18 х 5.2 х 2.4 см
- Вага – 0.22 кг
-
Габарити паковання (ВхШхГ) – 20.5 х 7.5 х 3 см
-
Система живлення – Аккумулятор
Офіційна гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEDICA+ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), Руки, Лоб, Обличчя, Шкіра навколо очей, Шия |
| Застосування | Ультразвукова чистка обличчя |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 52 мм |
- Ціна: 990 ₴











