Вбудовувана витяжка для манікюру Air max V6 (MV150) – перша в лінійці вбудовуваних витяжкою перевершує всіх конкурентів завдяки європейському мотору.
Air max V6 легко вбудовується в стіл, завдяки чому не займає простір на робочому столі та не вимагає окремого місця для зберігання. Вмонтовані манікюрні витяжки мають незаперечні переваги, що робить їх популярними серед нейл-майстрів.
Потужна вбудовувана професійна витяжка забезпечує чистоту на робочому місці, ефективно поглинає пил і забезпечує комфортну роботу майстра.
Частина, яка кріпиться під столом, виготовлена з міцного пластику, має зручне розташування кріплення для змінного мішечка та кнопку для увімкнення. На поверхні столу кріпиться тільки пластина із захисною металевою решіткою.
Технічні характеристики Air max V6:
- Потужність: 60 Вт.
- Продуктивність: 450 Куб. година.
- Міститься однією кнопкою.
- Рівень шуму: до 62 Дб.
- Тип: вбудована.
- Мішечки в комплекті: 2 штуки.
- Розмір блока, який розміщений під столом: 23 × 23 см, висота 5 см.
- Гарантія: 12 місяців.
Комплектація
- Витяжка - 1 шт.
- Мішки для пилу — 2 шт. (одношарові)
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
- Гарантійний талон
*Відправляємо після передоплати на 300 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 10 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма витяжки | квадратна |
| Продуктивність витяжки | 450 |
- Ціна: 3 340 ₴






