Витяжка для педикюру Air Max V8 Pro (з триногою) збереже робоче місце чистим і доглянутим. Це ідеальне рішення для майстра з педикюру.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику. Зручна конструкція обладнана промисловим вентилятором на 65 Вт, , у якому використовуються підшипники кочення, термін експлуатації яких становить майже 50 000 годин - до 6 років безперервної роботи. Ця модель не створює зайвого шуму і впорається з будь-яким типом обпилювання. За діаметром вентилятора встановлено гумове ущільнення, яке перешкоджає вильотанню пилу з мішка.
Для зручності роботи на блоці живлення є 7 режимів потужностей. Отже, майстер самостійно може підібрати комфортний темп під час процедури. Витяжка обладнана якісними багаторазовими мішками для збирання пилу, які можна прати. До комплекту входить 2 двошарових мішечка.
Технічні характеристики педикюрної витяжки Air max V8 Pro:
- Потужність: 65 Вт.
- Продуктивність: 800 Куб. година.
- Зручне розташування кнопки живлення.
- 7 режимів швидкості.
- Рівень шуму: від 31 до 62 Дб.
- Максимальна швидкість обертання: 3000 об/хв.
- Тип: для педикюру.
- Колір: білий.
- Мішечки у комплекті: 2 штуки.
- Тринога має регульовану висоту від 50 до 85 сантиметрів.
- Ширина подушки: 30 см.
Комплектація:
- Витяжка — 1 шт.
- Мішки для пилу — 2 шт. (двошарові)
- Інструкція з експлуатації — 1 шт.
- Тринога з регулятором висоти 35-60 см
Кнопка увімкнення розміщена на бічній поверхні витяжки якнайдалі від зони робочої активності. Висота триноги регулюється
*Відправляємо після передоплати у 300 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 9 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип витяжки | Педикюрная |
| Форма витяжки | Округлена |
| Продуктивність витяжки | 800 |
- Ціна: 6 240 ₴








