Витяжка манікюрна Air Max VF10 Tornado вбудовувана в стіл с НЕРА фільтром
6 760 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 977-08-93Viber
Витяжка Air Max VF10 Tornado (MNF) – це врізна витяжка з фільтром НЕРА, яка монтується в стіл. Перевага фільтра в тому, що він поглинає 99.99% пилу та найдрібніших частинок. Комплектується німецьким двигуном та корейським фільтром.
Висока продуктивність, поруч із великою кількістю обертів забезпечує ефективне поглинання як дрібних, так й великих частинок, які утворюються у процесі опилу та зняття різних типів покриттів.
Потужний вентилятор на 66.24 Вт. має продуктивність до 800 куб/год, при цьому він розвиває до 3100 обертів на хвилину. Це справді потужна модель, тому навіть дрібнодисперсний пил просто не встигає піднятися у повітря. Має плавний запуск двигуна протягом 6 секунд, що дозволяє знизити навантаження на мотор і значно збільшує його термін експлуатації.
Комплектується корейським фільтром, з ним легко працювати. Потрібно лише один рух щоб дістати його для очищення, причому ніяких спеціальних пристроїв вам не знадобитися, його можна витрусити і очистити невеликою щіточкою.
Технічні характеристики Air Max VF10 TORNADO:
- Потужність: 66.24 Вт.
- Максимальні обороти: 3100 об/хв.
- Продуктивність: до 800 куб/год.
- Рівень шуму: до 62 дБ.
- Двигун складання Німеччина, за спецзамовленням для AIR MAX, обладнаний мікропроцесором SIEMENS.
- Плавний регулятор швидкості.
- Гарантія: 1 рік.
- У комплекті є 1 змінний фільтр (виробництво Корея).
Розміри:
- Довжина: 29 см
- Ширина: 26.5 см
- Висота: 11 см
Як доглядати за фільтром:
- Очищення проводити будь-якою зручною вузькою щіткою.
- Пам'ятайте, фільтр мочити не можна!
- Термін роботи фільтра залежить від інтенсивності використання, при щоденному повному завантаженні його вистачає до 2 місяців.
*Надсилаємо після передоплати в 300 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Висота | 11 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Потужність | 66.24 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
- Ціна: 6 760 ₴












