



Рециркулятор бактерицидний повітря, знезаражувач закритий ого типу Air max, лампа Philips
5 625 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 977-08-93Viber
Рециркулятор бактерицидний ТМ Air max – це компактний пристрій закритого типу, який використовується у системі очищення повітря від вірусів, бактерій, алергенів у виробничих і общественных організаціях та інших приміщеннях з великим скупченням людей (салони краси, кабінети, медичні установи, офіси, дитячі, спортивні заклади, вдома, тощо). Створений для підвищення якості повітря в приміщенні.
Абсолютно безпечний для людей, тварин і рослин.
Комплектація виробу:
Рециркулятор - 1 шт
Гумові Ніжки самоклеючі - 4 шт
Шнур живлення - 1 шт
Пульт управління - 1 шт
Гарантійний талон - 1 шт
Особливості виробу
У рециркуляторах Air max використовуються безозонові УФ лампи Philips, які гарантують безпечну роботу приладів у присутності людей.
Завдяки сучасному зовнішньому вигляду рециркулятор гармонійно вписується в інтер'єр салону краси, студію, квартири, будинку, офісу, комерційних чи житлових приміщеннях, а також общественных місць.
Повітряний потік, що проходити крізь опромінювач, знезаражується від присутніх у ньому вірусів і бактерій за рахунок опромінення ультрафіолетовим випромінюванням з довжиною хвилі 253,7 нм.,що є піком максимальної бактерицидної чутливості мікроорганізмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рециркулятор |
| Тип встановлення обладнання | Стаціонарний |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Сфера використання | Fast-food, Офіси організацій, Торгові магазини, Клініки та медичні установи, В установах, Для дому |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Площа приміщення | 35 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 5 625 ₴



