Витяжка манікюрна Air Max NF9 Tornado Plus настільна з НЕРА фільтром
6 840 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 977-08-93Viber
Настільна витяжка з фільтром AIR MAX NF 9 Tornado Plus (MNF) – потужна професійна витяжка, обладнана Корейським фільтром і Німецьким вентилятором.
Перевага витяжки з фільтром у тому, що вона поглинає до 99% пилу. Висока потужність і продуктивність забезпечують максимально ефективне втягування дрібного пилу та частинок матеріалу.
- Має регулятор потужності, а режим плавного запуску забезпечує вихід на повну потужність упродовж 3-6 секунд. Це зроблено для збільшення терміну експлуатації вентилятора.
- Корпус із міцного пластику з лаконічним дизайном, закритий з усіх боків, що зменшує рівень шуму.
- Прогумовані ніжки перешкоджають ковзанню.
- Потужна настільна витяжка з фільтром HEPA — це запорука комфортної й безпечної роботи.
Основні відмінності Tornado 9 Plus від 9 Tornado — це вбудований адаптер у корпус, що є зручним і компактним, легко транспортується. І в такий спосіб збільшує кількість робочого місця. Тоді як у моделі 9 Tornado адаптер був зовнішнім, що було не зовсім зручно.
Технічні характеристики AIR MAX NF 9 Tornado Plus :
- Потужність: 66.24 Вт.
- Продуктивність до 800 Куб.год.
- Регулювання швидкості.
- Корейський фільтр.
- Двигун складання Германия, за спецзамовленням для AIR MAX, обладнаний мікропроцесором SIEMENS.
- Рівень шуму від 31 до 62 дБ.
- Тип: настільна.
- Розмір: 22,6×27,3 см, висота 10 см.
- Гарантія: 12 місяців.
Як доглядати за фільтром для витяжки Аir Max, основні правила:
- Фільтр не мочити.
- Якщо дрібні частинки забиваються у волокно, його рекомендується чистити невеликою вузькою щіткою.
- За умови повного завантаженого дня, фільтра вистачає на 2-3 місяці. Фільтр за потреби можна докупити на нашому сайті Аir Max.
*Відправляємо після передоплати у 300 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.3 см |
| Ширина | 22.6 см |
| Висота | 10 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Потужність | 66 Вт |
- Ціна: 6 840 ₴












