

Витяжка мобільна для кератину та ботоксу Fusion Keratin
17 000 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 06 квітня 2026- +380 (93) 977-08-93Viber
Мобільна витяжка Fusion Keratin для кератину та ботоксу.
Fusion Keratin — це потужна та компактна витяжка для кератину та ботоксу, оптимальне співвідношення габарити-потужність. Витяжка оснащена вугільним фільтром з високими поглинаючими властивостями, використовується перукарями та візажистами для нейтралізації небажаних шкідливих випарів від кератину та ботоксу, допоможе зберегти ваше здоров'я, полегшить вам роботу та вбереже від алергії.
- Компактна тумба білого кольору встановлена на маневрові колеса, завдяки цьому витяжку можна легко переміщати та встановлювати в потрібному місці.
- Стійка тримач допоможе вам виставити зручне положення для роботи.
- Пари поглинаються й очищаються вугільним фільтром встановленим у тумбі. Чищення та заміна фільтра здійснюється за потреби.
До комплектації витяжки Fusion Keratin входить:
-
Вугільний фільтр (з витяжки знизу виходить уже чисте повітря).
-
Стійка тримач з плафоном.
-
Двигун потужністю: 223 Вт.
-
Потужність втягування повітря: 1300 м3ч.
-
Розміри тумби: 325х325х270 мм.
-
Рівень шуму: 52 Дб.
Відео роботи кератин, ботокс:


Вугільний фільтр:

*Уточнюйте умови замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Fusion |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32.5 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Висота | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип витяжки | Мобільний |
| Потужність | 223 |
- Ціна: 17 000 ₴



