


Витяжка манікюрна Air Max V7 Pro вбудовувана в стіл (панель із неіржавкої сталі)
4 740 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 977-08-93Viber
Вбудовувана витяжка для манікюру Air Max V7 (MV 151 PRO) з панеллю з неіржавкої сталі – професійна витяжка для майстрів манікюру та нейл-арту. Потужна, з регулятором швидкості на 7 режимів потужності. Забезпечує високу ефективність поглинання пилу, різних дрібних частинок, які утворюються під час тирси, корекції, зняття покриття.
Витяжка повністю відповідає поняттю ціна-якість. Вона обладнана промисловим вентилятором, у якому використовуються підшипник кочення, термін експлуатації якого становить приблизно 50 000 годин — до 6 років безперервної роботи.
Продуктивний мотор ідеально підійде для майстрів, що працюють навіть із найбільш летким матеріалом. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику. На "коліні" є подвійне гумове ущільнення, яке перешкоджає вильотанню пилу з мішка, у такий спосіб дає змогу зберегти чистоту на столі майстра.
Технічні характеристики вбудовуваної витяжки Air max V7:
- Потужність: 65 Вт.
- Продуктивність: 450 – 800 Куб.год.
- 7 режимів швидкості.
- Рівень шуму от 31 до 62 Дб.
- Мішечки в комплекті: 2 штуки.
- Розмір блока, який розміщений під столом: 23 × 23 см, висота 5 см.
- Гарантія: 12 місяців.
Комплектація
- Витяжка - 1 шт.
- Мішки для пилу — 2 шт. (двошарові)
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
- Гарантійний талон
- Панель з неіржавкої сталі
Догляд за панеллю з неіржавкої сталі:
- Використовуйте нейтральний мийний засіб для очищення неіржавкої сталі.
- Уникайте дезінфікувальних рідин і порошків, що містять хлор, позаяк хлориди можуть пошкодити неіржавку сталь.
- Для чищення неіржавкої сталі використовуйте тільки м'які матеріали.
- Остерігайтеся використання паперових серветок, позаяк вони можуть залишити подряпини на поверхні сталі.
*Відправляємо після передоплати на 300 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 5 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма витяжки | квадратна |
- Ціна: 4 740 ₴



