Крісло-кушетка косметологічна стаціонарна UK19 відмінно впишеться в будь-який інтер'єр салону та кабінету.
Виконана в мінімалістичному дизайні, підходить для виконання косметологічних процедур: нарощування вій, перманентного макіяжу та масажу.
Кушетка складається з трьох секцій, завдяки чому є можливість регулювання нахилу спинки та ножної частини.
Розкладається до горизонтального положення та складається у вигляді крісла.
Особливості кушетки:
- Металева основа;
- Фіксована висота кушетки;
- Механічна регулювання положення спинки і ножної частини;
- Пінополіуретановий наповнювач (м'який шар) висотою 8 см;
- Матеріал оббивки: ПВХ, вінілшкіра;
Можливі кольори: білий, слонова кістка, бежевий, червоний, чорний.
Пересилається частково у розібраному вигляді.
Кушетка косметологічна UK19
Відео складання кушетки UK19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 3 |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Підголовник | Регульований |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴










