Ультразвукові мийки створені в колаборації з брендом, який давно став улюбленцем майстрів beauty-сфери та зарекомендував себе як найкращий виробник УЗ-моек за співвідношенням ціна/якість — Codyson. Вибираючи собі ультразвукові мийки MicroSTOP, ви можете бути впевнені, що отримуєте найкраще рішення на ринку.
Ультразвукова мийка — ваш надійний помічник на етапі передстерилізаційного оброблення інструментів. За допомогою цього простого, але потужного пристрою можна забезпечити максимальну чистоту інструментів і підготувати їх до наступного кроку — стерилізації.
Ультразвукова мийка MicroSTOP MU-PROF призначена для очищення різних предметів із металу та пластмас. Застосовується для очищення манікюрних, перукарських, медичних, стоматологічних інструментів, фрез, ювелірних виробів.
Ультразвукова мийка MicroSTOP MU-PROF має:
- Цифрове керування;
- Потужний випромінювач;
- Резервуар із неіржавкої сталі;
Переваги ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROF:
- Ретельна — бульбашки повітря, утворені ультразвуковою хвилею, проникають у важкодоступні частини інструментів;
- Бережна – очищає, не пошкоджуючи інструменти;
- Комфортна — має низький рівень шуму як для високої потужності;
- Потужна — має два УЗ-випромінювачі, що забезпечують ідеальне очищення інструментів;
- Безпечна — виключає можливість отримати травму під час взаємодії з гострими частинами інструментів під час миття;
- Швидка — неабияк скорочує час очищення, на відміну від очищення ручним способом;
- Універсальна — може очищати інструменти, виготовлені з різних матеріалів: метал, скло, пластик, кераміка тощо;
- Компактна – має невеликий розмір;
- Екологічна — дає змогу мінімізувати кількість хімічних відходів від очисних розчинів;
Характеристики ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROF:
- Можливість використання розчину для дезінфекції під час роботи приладу.
- Вбудована функція шумопоглинання.
- Зручний великий дисплей для відстеження роботи приладу.
- 5 режимів таймера: від 90 до 480 сек.
- Охолоджувальний вентилятор для захисту від перегрівання.
- Автоматичне вимкнення.
Сертифiкати тут
Технічні характеристики ультразвукової мийки MicroSTOP MU-PROF
| Назва | ULTRASONIC CLEANER |
| Модель | MU-PROF |
| Розмір корпусу (д/ш/г) | 23 см × 18 см × 16 см |
| Розмір резервуару (д/ш/г) | 16,8 см × 13,8 см × 6,6 см |
| Місткість резервуару | 1,4 л |
| Ультразвукова частота | 42 кГц |
| Матеріал корпусу | AБС-пластик |
| Матеріал резервуару | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність електроенергії | 70 Вт (АС 220-240 В, 50 Гц) |
| Налаштування таймера | 180 сек → 280 сек → 380 сек → 480 сек → 90 сек |
| Вага | 1,75 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Не можна піддавати очищенню в ультразвуковому очиснику речі не призначені для занурення під воду!
Також не додавайте прилад без води, інакше він вийде з ладу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microstop |
| Об`єм | 1400 л |
| Робоча частота | 42 кГц |
| Потужність | 70 Вт |
| Таймер | Так |
| Вага | 1.75 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стерилізатор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Сфера застосування | Професійний |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 900 ₴








