Не всі кольори можуть бути в наявності, у такому разі термін виготовлення 2-3 дні, уточнюйте під час замовлення!
Предоплата - 300 грн.
Складана канапа standart предназначена:
- для будь-яких типів масажу;
- для майстрів з нарощування вій;
- для всіляких косметологічних процедур;
- для татуажа;
- для використання в масажних салонах, у приватних кабінетах косметології, салонах краси, а також удома.
Особливості зпохідної канапки standart:
- основа канапи виготовлена зі сталі, пофарбована білою/чорною полімерною фарбою, стійка до стирання та подряпин;
- покриття столу виготовлене з високоякісної екошкіри;
- амортизаційний шар канапи виготовлений із пінополіуретану середньої жорсткості.
| Характеристика | |
| Довжина: | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 70 см |
| Висота амортизаційного шару | 30 мм |
| Розмір у складеному стані | ДхШхВ 90х60х18 см |
| Вага | 18-19 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори | в асортименті |
| Гарантія | 12 міс. |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴











