Візок косметолога металевий Профі
- Металевий візок косметолога — незамінний помічник майстра.
- Візок металевий, пофарбований у білий колір, легко піддається дезінфекції хім. препаратами.
- Візок мобільний, на коліщатках, а отже, майстер завжди зможе мати під рукою потрібний для роботи аксесуар
| Характеристика | |
| Висота | 73 см |
| Ширина | 49,5 см |
| Глибина | 39,5 см |
| Висота між полицями | 31 см |
- Можлива комплектація металевими колесами + 80 грн.
Транспортувальні параметри 27*5*73 см, 50*40*10 см, 2 місця.
Об'ємна вага з пачкою 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴








