Візок косметолога 001
Косметологічний візок незамінний помічник у кабінеті майстра будь-якого профілю.
На візку можна зручно розмістити косметику, необхідні інструменти й аксесуари, препарати, а отже, вона допоможе організувати й роботу майстра, що працює вдома.
Візок обладнаний коліщатками, що допоможе Вам завжди тримати необхідні в роботі предмети під рукою.
Характеристики товару Візок косметолога
| Характеристика | |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 7 кг |
| Глибина | 30 см |
| Висота між полицями | 30 см |
| Тип установлення | Стаціонарна |
Транспортувальні параметри: 40*35*28 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Каркас | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴




