Не всі кольори можуть бути в наявності, у такому разі термін виготовлення 2-3 дні, уточнюйте під час замовлення!
Предоплата - 300 грн.
Складана канапа trio premium предназначена:
- для будь-яких типів масажу;
- для майстрів з нарощування вій;
- для всіляких косметологічних процедур;
- для татуажа;
- для використання в масажних салонах, у приватних кабінетах косметології, салонах краси, а також удома.
Особливості зкладої канапи trio premium:
- регулювання підіймання наголов'я на 10 положень;
- регульована висота ніжок;
- полегшений механізм складання канапи "у 3 рухи";
- основа канапи виготовлена зі сталі, пофарбована білою/чорною полімерною фарбою, стійка до стирання та подряпин;
- покриття столу виготовлене з високоякісної екошкіри;
- амортизаційний шар канапи виготовлений із пінополіуретану середньої жорсткості;
- Підголівник приставний робиться під замовлення — 350 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 3 |
| Тип підніжної частини | регульована по висоті |
| Спосіб регулювання висоти | механічний, покроковий |
| Спосіб регулювання спинної частини | ступенева рейка, механічний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1860 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Мінімальна висота | 700 мм |
| Максимальна висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори | в асортименті |
| Гарантія | 12 міс. |
| Товщина амортизаційного шару | 40 мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 450 ₴








