Продавець tibo.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
344 відгуків
Уточнюйте ціни та наявність товару!iнфо.
+380 (96) 078-46-10
+380 (93) 977-08-93
Обладнання для салонів краси та медтехніка.

Як зі звичайного майстра манікюру стати викладачем-інструктором?

Як зі звичайного майстра манікюру стати викладачем-інструктором?

Тетяна Юрганова, технолог-викладач компанії NUB Україна, пройшла всі етапи кар'єрного росту від звичайного майстра манікюру до першокласного викладача. У цій статті вона ділиться своїм неоціненним досвідом. Отже, слово вчителю!:)

 

Nail-індустрія розвивається зі швидкістю світла і, як слід було очікувати, школи і викладачі манікюру з'являються мов гриби після дощу. Безумовно, це добре. Є попит на послуги і наша сфера розширює свої кордони. Але виникає гостре питання якості послуг майстрів і знань, які ці майстри отримують.

 

Питання «Як почати викладати?» звучить все частіше. Тому в цій статті мені хотілося б представити цю тему дещо в іншому світлі. Давайте сформулюємо наше питання по-іншому. Отже, як стати першокласним, професійним викладачем по манікюру? Як грамотно почати і якими якостями повинен володіти інструктор?

 

Єдина відповідь на ці всі питання звучить так: викладачем повинен ставати майстер, який відчуває в собі сили і володіє таким рівнем знань, щоб відповісти абсолютно на будь-яке питання, що стосується нігтьової сфери. Що ж повинен знати викладач і які кроки він повинен зробити на цьому шляху?

 

1. Крім досконалого знання технології процесу манікюру або моделювання, інструктор повинен вміти виконати цей самий процес ідеально на практиці. Інакше втрачається весь сенс його навчання. Відповідно, перше, що потрібно зробити, це відточити свої навички та теоретичні знання до ідеалу. На це може піти від кількох місяців до кількох років. Залежить від бажання, грамотної стратегії, особистих здібностей і амбіцій.

 

2. Крім основних знань викладач повинен розуміти хімію матеріалів і взаємодія нігтів і шкіри з матеріалами, розбиратися в основних фізичних поняттях, трохи в геометрії, мікробіології та анатомії/фізіології людини. Також я вважаю, що викладач не може сказати «Я ж манікюр викладаю, навіщо мені знати з якої сталі виготовлений мій інструмент?» Викладач повинен хоча б приблизно розуміти процес виготовлення і заточування інструменту, основні технічні характеристики обладнання (фрезерів, ламп тощо). Ці знання даються зазвичай на дуже хороших інструкторських курсах. Але вибирати такий курс потрібно дуже ретельно. Адже, на жаль, зараз найчастіше очікування і реальність розходяться з перших хвилин такого навчання.

 

3. Далі слід серйозно зайнятися самоосвітою і вивчити психологічні аспекти нашої роботи, провести аналіз різних ситуацій з клієнтами зі своєї практики, щоб після розповісти учням, з чим вони можуть зіткнутися і як правильно діяти. Можливо, вам допоможуть книги, можливо – тренінги. Адже хороший викладач повинен вміти правильно працювати з аудиторією, вміти керувати групою людей, бути лідером, тримати увагу учнів, зацікавити їх, подати інформацію не нудно і не банально.

 

4. Також необхідно вивчити маркетингову сторону нашої діяльності. Важливо правильно прописати навчальні програми, правильно їх подати, прорекламувати. Варто пам'ятати, що презентація себе, як інструктора, не менш важлива. Ви повинні стати брендом, повинні вміти себе подати і правильно вести себе в будь-якій ситуації.

 

5. І, нарешті, залишається справа за малим. Обладнати зручний робочий клас, визначитися з ціновою політикою, юридично оформити свою діяльність і можна починати! Найголовніше, щоб ви розуміли, навіщо вам це потрібно. Це не історія про великі гроші, славу, визнання і самореалізація. Це важка праця і важливо розуміти до чого ви йдете і навіщо цим займаєтеся.

 

Сподіваюся, з вищевикладеного всім стало зрозуміло, що недостатньо просто добре пиляти нігті. Шлях до викладання довгий і складний. І робочий стаж у цьому випадку відіграє не останню скрипку. Важливіше розуміти свою місію, знати заради чого ти стаєш інструктором і не стояти на місці. Але слова подяки, повна запис, очі учнів, повні інтересу і цікавості, радість від перших вдалих робіт перекривають всі складності цього шляху. А к уже действующим инструкторам-преподавателям и к желающим хочу обратиться с такими словами: давайте вместе будем повышать уровни сервиса, мастерства и дарить этому миру красоту. Давайте сделаем так, чтобы хорошего мастера в любом уголке нашей страны не нужно было искать днем с огнем, чтобы все меньше мастеров обжигались, попадая на курсы «не очень» и чтобы Украина продолжала держать первенство в этой сфере. Давайте любить свою работу, помогать друг другу, подсказывать и развиваться, развиваться, развиваться!

 

Источник: nubnail.com

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner