Витяжка мобільна для манікюру та педикюру Fusion
17 000 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 06 квітня 2026- +380 (93) 977-08-93Viber
Професійна мобільна витяжка Fusion для манікюру та педикюру.
Fusion - це потужна і компактна мобільна витяжка зі світлодіодною підсвіткою, гнучкою гофрою та якісним фільтром для майстрів манікюру та педикюру, оптимальне співвідношення габарити-потужність, одна з найкращих витяжок в Україні!
Витяжка для манікюру та педикюру Fusion - це важливе вкладення майстра у своє майбутнє, вона допоможе зберегти ваше здоров'я — запобіжить виникненню алергії, полегшить вам роботу та убереже ваші легені від шкідливого пилу.
Підходить майстрам: манікюру, педикюру, подологам.
.
- Компактна тумба білого кольору встановлена на маневрові колеса, завдяки цьому витяжку можна легко переміщати та встановлювати в потрібному місці.
- Штатив обладнаний якісною світлодіодною підсвіткою, тому вам не знадобиться додаткове джерело світла.
- Пил поглинається і збирається фільтром, встановленим у тумбі. Чищення та заміна фільтра здійснюється за потреби.
До комплектації витяжки Fusion входить:
-
Фільтр грубого очищення (з витяжки знизу виходить уже чисте повітря без пилу).
-
Штатив зі світлодіодною підсвіткою (можна увімкнути та вимкнути за потреби).
-
Двигун потужністю: 223 Вт.
-
Потужність втягування повітря: 1300 м3ч.
-
Розміри тумби: 325х325х270 мм.
-
Рівень шуму: 52 Дб.
-
За бажанням можна встановити регулятор швидкості (з доплатою).
Розміри упакування:
-
Дві коробки: 40*43*47 см. і 40*35*29 см.
- Вага: 13 кг.
Відео роботи педикюр:
Відео роботи манікюр:
*Уточнюйте умови замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Fusion |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32.5 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Висота | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип витяжки | Мобільний |
- Ціна: 17 000 ₴










