Манікюрна витяжка AIR MAX N1 одна з ТОПових моделей під час вибору майстрів нігтьового сервісу. Вона повністю відповідає поняттю ціна - якість.
Витяжка обладнана промисловим вентилятором, у якому використовуються підшипник кочення, термін експлуатації якого становить приблизно 50 000 годин - до 6 років безперервної роботи. Завдяки якісному вентилятору настільна витяжка не створює зайвого шуму. Продуктивний мотор ідеально підійде для майстрів, що працюють навіть із найбільш летким матеріалом.
При нарощування й корекції утворюється пил, який шкідливо впливає на дихальні шляхи та здоров'я загалом, це пристосування додасть роботі комфорт, безпеку та чистоту на робочому місці.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику. На вентиляторі є гумове ущільнення, яке перешкоджає вильотанню пилу з мішка, у такий спосіб дає змогу зберегти чистоту на столі майстра. Зручна обтічна форма забезпечить комфорт для рук клієнтів. Змінні мішки для збирання пилу легко змінюються й стираються. Кнопка ввімкнення розташована на шнурі якнайдалі від зони робочої активності витяжки.
Характеристики:
- Цвет: білий глянець
- Габарити: 35х28х15 см
- Потужність настільного пилососа: 60 Вт
- Напруга живлення: 220В/50Hz
- Кількість обертів за хвилину: 3100
- Продуктивність: 450 м3 в час
- Рівень витоку шуму: 25 Дб
- Вага виробу: 1,8 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Виробництво: Україна
Комплектація
- Витяжка - 1 шт.
- Мішки для пилу — 2 шт. (одношарові)
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
- Гарантійний талон
*Відправляємо після передоплати у 300 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 15 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма витяжки | Округлена |
| Продуктивність витяжки | 450 |
- Ціна: 3 340 ₴









