Витяжка манікюрна Air Max VF10 Tornado вбудовувана в стіл з НЕРА фільтром (панель із неіржавкої сталі)
7 160 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 977-08-93Viber
Витяжка для манікюру з фільтром вбудовувана Air Max VF 10 Tornado (MNF) – це врізна витяжка з фільтром, яка монтується в стіл. Перевага фільтра в тому, що він поглинає 99.99% пилу та найдрібніших частинок. Комплектується німецьким двигуном і корейським фільтром.
Висока продуктивність, на ряду з великою кількістю обертів забезпечує ефективне поглинання не тільки дрібних, а й великих частинок, які утворюються в процесі обпилювання та зняття різних типів покриттів.
Потужний вентилятор на 66.24 Вт. має продуктивність до 800 куб/год, водночас він розвиває до 3100 обертів за хвилину. Це дійсно потужна модель, тому навіть дрібнодисперсний пил просто не встигає піднятися в повітря. Має плавний запуск двигуна впродовж 6 секунд, що дає змогу знизити навантаження на мотор і неабияк збільшує його термін експлуатації.
Комплектується корейським фільтром, з ним дуже легко працювати. Потрібно всього один рух, щоб дістати його для очищення, водночас жодних особливих пристосувань вам не знадобитися, його можна витрусити й очистити невеликою щіточкою.
Короткі характеристики Air Max VF 10 TORNADO:
- Потужність: 66.24 Вт.
- Максимальні оберти: 3100 об./хв.
- Продуктивність: до 800 куб/год.
- Рівень шуму: до 62 дБ.
- Двигун складання Німеччина, за спецзаказом для AIR MAX, обладнаний мікропроцесором SIEMENS.
- Плавний регулятор швидкості.
- Гарантія: 1 рік.
- До комплекту входить 1 змінний фільтр (Виробництво Корея).
Розміри:
- Довжина: 29 см
- Ширина: 26.5 см
- Висота: 11 см
Як доглядати за фільтром:
- Очищення виробляти будь-якою зручною вузькою щіткою.
- Пам'ятайте, фільтр мочити не можна!
- Термін роботи фільтра залежить від інтенсивності використання, за щоденного повного завантаження, його вистачає до 2 місяців.
Догляд за панеллю з неіржавкої сталі:
- Використовуйте нейтральний мийний засіб для очищення неіржавкої сталі.
- Уникайте дезінфікувальних рідин і порошків, що містять хлор, позаяк хлориди можуть пошкодити неіржавку сталь.
- Для чищення неіржавкої сталі використовуйте тільки м'які матеріали.
- Остерігайтеся використання паперових серветок, позаяк вони можуть залишити подряпини на поверхні сталі.
*Відправляємо після передоплати на 300 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Air max |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Висота | 11 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Потужність | 66.24 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
- Ціна: 7 160 ₴











