Вітрина M501
Ця вітрина є спрощеним і бюджетним варіантам Вітрина Classic.
Матеріал виготовлення вітрини - ДСП.
У своєму конструкція вона має 5 полиць.
Вартість вказана за модель стандартних розмірів:
Висота: 2000 мм
Ширина: 950 мм
Глибина: 370 мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал задньої стінки | ДВП |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Основні | |
| Тип | Вітрина |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні дверки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴




