Вітрина M504
Вітрина М504 закритого типу, використовується в салонах краси для зберігання інструментів і матеріалів.
Містка та зручна у використанні.
Виготовлена вітрина з ДСП.
Вітрина складається з 5 полиць, 3 з них у верхній частині, 2 в нижній.
Виготовлення — 10 робочих днів.
Вітрина впишеться в будь-який дизайн завдяки індивідуальному підбору кольорів.
Розміри вітрини:
висота: 1900мм;
ширина: 800 мм;
глибина: 370 мм;
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал задньої стінки | ДСП |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Основні | |
| Тип | Вітрина |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні дверки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴



Відправка з 11 квітня 2026
