Уточнюйте наявність!
Сухожарова шафа Микростоп ГП-10 вміщує 12 наборів інструментів і від 6 до 9 крафтпакетів.
Класична модель. Інструменти розташовуються на трьох горизонтальних полицях.
Для великих салонів, студій та навчальних центрів. Підходить майстрам манікюру та педикюру, бровистам, косметологам, подологам, а також майстрам тату та татуажу.
Стерилізатор Микростоп ГП-10 керується однією кнопкою. Працює в трьох автоматичних режимах, затверджених МОЗ України + режим сушіння інструментів:
- 200 °C — 30 хв;
- 180 °C — 60 хв;
- 160 °C — 150 хв;
- 80 °C — 30 хвилин (сушіння).
Скидання налаштувань відбувається через вимкнення та подальше вмикання клавіші вмикання-вимкнення, розташованої на задній панелі поруч зі штекером.
У сухожарi Мікростоп можна стерилізувати витримуючi температуру 200 градусів металеві та скляні інструменти. Принцип роботи приладу — стерилізація гарячим сухим повітрям.
Загальні характеристики
- Висока продуктивність і триваліший термін експлуатації завдяки одночасній стерилізації великої кількості інструментів
- Електронний контроль функцій
- Світлове табло з показниками температури та часу на передній панелі
- Привабливий дизайн
- Не тупить інструменти
- Знищує всі мікроби та віруси
Сертифiкати тут
Технічні характеристики сухожарової шафи Мікростоп ГП-10
| Зовнішні розміри | 55(Ш) х 26(В) х 40(Г) см |
| Розмір тацю для інструментів | 300 х 220 мм |
| Вага | 19 кг |
| Матеріал | Сталь неіржавка |
| Кількість стерилізованих манікюрних інструментів | У крафт пакеті — 6-9 наборів
Без крафт пакетів — 12 наборів |
| Споживана потужність | 400 ватів/год |
| Відхилення температури від заданого значення | ± 2 °C |
| Вихід на встановлену температуру | 10-15 хвилин |
| Аварійне вимкнення: | Є |
| Гарантія | 18 місяців |
| Післягарантійний сервіс | Є |
| Напруга живлення | 220 В |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 |
| Тип | Стерилізатор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Сфера застосування | Професійний |
| Стан | Нове |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський, Медичний, Стоматологічний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Микростоп |
| Мінімальна робоча температура | 160 |
- Ціна: 11 900 ₴








